info@silversunsaddlery.com +420 721 234 081

Nabízím opravy jezdeckého vybavení a dalších kožených předmětů. 
Dovoluje-li to kvalita a stav použitých materiálů, mohu na nich udělat i potřebné úpravy. Ráda vám vyrobím i náhradní díly k uzdečkám a dalšímu vybavení pro koně.

Stačí napsat co potřebujete opravit, upravit, či nahradit a přiložit pár detailních fotografií. Na základě toho odhadnu náročnost práce a stanovím cenu opravy. Pokud budete mít o opravu zájem,  domluvíme se na doručení. Předmět k opravě mi můžete zaslat pomocí doručovací služby (jako např. Zásilkovna) či poštou, nebo mi jej dovézt osobně máte-li cestu kolem (664 47 Radostice, okres Brno-venkov). 

Věci před opravou prosím vyčistěte. Pro vyčištění použijte jen vlhký hadřík, nebo v případě potřeby i sedlové mýdlo. Vyhněte se prosím použití balzámu či oleje na kůži a dalším mastným prostředkům k údržbě kůže.

Jakmile je práce hotová, budu vás kontaktovat abych vám buď mohla předmět zaslat zpět, nebo abychom se domluvili na termínu osobního předání.  Po zaplacení služby (včetně případné dopravy) vám opravené věci zašlu zpět. Přejete-li si opravu vyzvednout osobně, lze zaplatit za službu až při převzetí.


Máte zájem o opravu či úpravu?Kontaktujte mě