info@silversunsaddlery.com +420 721 234 081


Nabízím opravy jezdeckého vybavení a dalších kožených předmětů. Dovoluje-li to kvalita a stav použitých materiálů, mohu na nich udělat i žádané úpravy. Ráda vám vyrobím i náhradní díly k uzdečkám a dalšímu vybavení pro koně.


V případě zájmu o opravu či úpravu mě neváhejte kontaktovat.


Stačí, popsat co potřebujete opravit, upravit či nahradit a přiložit pár detailních fotografií.


Věci před opravou prosím vyčistěte. Pro vyčištění použijte například sedlové mýdlo, nebo jen vlhký hadřík. Vyhněte se prosím použití balzámu či oleje na kůži a dalším mastným prostředkům k údržbě kůže.


Předmět opravy mi můžete zaslat pomocí doručovací služby (jako např. Zásilkovna) či poštou, nebo mi jej dovézt osobně máte-li cestu kolem (664 46 Radostice, okres Brno-venkov).


Jakmile je práce hotová, budu vás kontaktovat abych vám buď mohla předmět zaslat zpět, nebo abychom se domluvili na termínu osobního předání.


Po zaplacení služby (včetně dopravy) vám opravené věci zašlu zpět. Přejete-li si váš předmět vyzvednout osobně, lze zaplatit za službu až při převzetí.


Jsem si vědoma, že budete vaše jezdecké vybavení potřebovat co nejdříve, a proto se snažím vyřizovat opravy jezdeckého vybavení přednostně (většinou do dvou dnů, ale záleží na konkrétním případě). Nicméně nemohu ovlivnit rycholst doručení, a proto, v případě že na opravu spěcháte, vám radím zvolit rychlý způsob doručení nebo přinést a vyzvednout předmět opravy osobně.


Abyste předešli nutnosti opravy, je třeba se o kožené výrobky pravidelně a řádně starat. Vizte více o správné péči o kožené výrobky.